«تمامی کالاها و خدمات این فروشگاه، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می‌باشند»


خرید ارزان قیمت قطره محرک فوری بانوان اسپانیش فلای

قطره تحریک کننده اسپانیش فلای بهترین داروی گیاهی تحریک کننده زنان با تاثیر فوری ، محصول کشور آلمان افزایش دهنده میل جنسی بانوان

قطره محرک فوری بانوان اسپانیش فلای

افزایش دهنده فوری میل جنسی بانوان

قویترین داروی محرک جنسی بانوان

بدون رنگ و طعم و بوی خاص

دارای تاییدیه از سازمان غذا و داروی آلمان و CE اروپا

درمان تضمینی سردمزاجی بانوان

قطره محرک فوری بانوان

اسپانیش فلای نام دارویی برای درمان سرد مزاجی بانوان است که در اصل از نوع خاصی از سوسک های اسپانیایی بدست می آید. نر های این گونه از سوسک ها ، برای ترغیب سوسک های ماده برای جفت گیری ، این مایع را ازخودشان ترشح می کنند و با اینکار نظر جنس مخالف را جلب کرده و از آنها برای برقراری رابطه جنسی دعوت بعمل می آورند. جالب است که این ماده در انسان ها نیز همان تاثیر را دارد و موجب تحریک زنان می گردد.

قیمت محصول اصل: 70000 تومان

کیفیت: درجه یک

خرید قطره اسپانیش فلای

قطره محرک فوری بانوان

ترکیبات قطره محرک فوری بانوان اسپانیش فلای

همان طور که ذکر کردیم ترکیب اصلی این قطره از ترشحات نوعی سوسک اسپانیایی بدست می آید که البته تغلیظ شده و برای ایجاد تاثیر بهتر از عصاره گیاهان زیر نیز در این دارو استفاده شده است:

عصاره گیاه گوارا _ دارچین _ ریحان _ کافئین _ رزماری _ نعناع _ انیس _ ابسنتینوم _ عصاره کولا _ تاورین _ مکمل های حاوی انواع ویتامین ها

اسپانیش فلای

قطره اسپانیش فلای با تحریک و تقویت لیبیدو زنان (انرژی روانی جنسی) آنها را برای برقراری بهتر مقاربت جنسی آماده می سازد. افزایش اعتماد به نفس در رابطه زناشویی برای رسیدن به ارگاسم کامل بانوان و رسیدن به اوج لذت جنسی از دیگر ویژگی های قطره اسپانیش فلای آلمانی می باشد.

قطره محرک جنسی فوری بانوان با افزایش حساسیت اندام تناسلی زنانه و افزایش اعتماد به نفس و شور جوانی موجب چیرگی بر تجربیات منفی گذشته ناشی از سرد مزاجی شده ، اوضاع روانی زنان را برای برقراری هر چه بهتر رابطه زناشویی بهبود می بخشد .

قیمت محصول اصل: 70000 تومان

کیفیت: درجه یک

خرید قطره اسپانیش فلای

قطره محرک فوری بانوان

تاثیرات و عملکرد قطره اسپانیش فلای برای خانم ها چیست؟

در مورد بانوانی که از عدم ارگاسم طبیعی رنج میبرند و یا اصلا به امور جنسی علاقه نشان نمی دهند این دارو می تواند برای درمان سرد مزاجی آنها مورد استفاده قرار گیرد.

و در خانم هایی که میل جنسی متعادلی دارند برای بیشتر شدن علاقه و اشتیاق و بالا بردن میل و رغبت جنسی از این قطره استفاده می شود.

قطره تحریک کننده سریع زنان

راهنمای خرید :

با تشکر از انتخاب شرکت ما ، لطفا جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش قطره محرک فوری بانوان ، مشخصات خود را در فرم زیر وارد نموده و دکمه ثبت سفارش را کلیک کنید. سپس کارشناس فروش شرکت با شما تماس میگیرد و راهنمایی کامل را درباره مشخصات محصول و نحوه دریافت آن و نیز روش استفاده محصول را برای شما توضیح میدهد.

مذاکره تلفنی طرفین برای خریداری محصول ضروری است!

(لطفا شماره ای که پاسخگو باشد وارد نمایید)